fbpx

DM kontaktpersoner

KONTAKTDATA DM HOLD 2022



         
KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Århus D1 Philip S. Nielsen philip@aarhusbaseball.com 29 27 77 79  
Odense/Giants D1 Jonas Kristensen damer@odense-giants.dk 26 12 72 02  
GSK/Diamonds D1 Tom Hvillum tom@hvillum.com 20 14 37 07  
Hørsholm/Barracudas D1 Line Dideriksen ldideriksen@hotmail.com 42 64 4 96  
Amager/Vikings D1 Tomas Svendsen tomas@cph.dk 20 10 50 56  
           
GSK H1 Per Weinreich ptweinreich@privat.dk 31 62 50 15  
Hørsholm/Hurricanes H1 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
Stenløse Bulls 1 H1 Lau Hansen ljha@niras.dk 61 27 36 24  
Amager/Vikings H1 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44  
           
Ballerup Vandals H2 Henriette Gildhøj h2@bbsk.dk 20 92 73 09  
Hørsholm/Hurricanes 2 H2 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
GSK H2 Heidi Melin  heidi.smedemark.melin@gmail.com  53 84 17 21  
Amager/Vikings H2 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44   
Egedal Softball klub H2 Niels Kirstein  niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Odense/Giants H2 Henrik Aagaard herrer@odense-giants.dk 22 93 68 23  
Hørsholm/Penguins H2 Martin Holmberg  MartinHolmberg23@gmail.com 22 15 69 12  
           
           
GSK – Gators Slowpitch Lars Nielsen gladsaxesoftball@gmail.com  40 13 94 62  
Egedal Softball Slowpitch Janich Marnæs slowpitch@egedalsoftball.dk 31 23 26 10  
Stenløse Bulls Slowpitch Jimmie Weidermann info@jimmieweidemann.dk  26 73 55 59  
Ballerup Slowpitch Torben Pedersen  slowpitch@bbsk.dk 40 78 71 63   
Amager/Vikings Slowpitch Thomas T. Jensen thestrup@post3.tele.dk 23 63 44 06  
Hørsholm/Hurricanes/Pirate Slowpitch Martin Jørgensen  martinhjortjorgensen@gmail.com 4246 90 00  
Jokers Slowpitch Jytte Overgaaard Jytte2overgaard@gmail.com 40 62 39 20  
Oyster Slowpitch Mikkel Thy mikkelthy@hotmail.com 30 20 08 60  
Odense Giants Slowpitch Daniella Wellejus sp@odense-giants.dk 26 71 55 52  
Killer Bees Slowpitch Danny Lykkegaard slowpitch@kbsoftball.dk 22 97 79 81  
           
opdateret 30. august 2022

KONTAKTDATA DM HOLD 2021 - U12 - U15 - U19

   
KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Hørsholm/Hurricanes U12 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
Stenløse Bulls U12 Mikael Østergaard mail@mikaellarsen.dk 26 24 55 14  
GSK U12 Lars Nielsen gladsaxesoftball@gmail.com 40 13 94 62  
Egedal Softball U12 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Ballerup U12 Natasja Holmegaard U12@bbsk.dk 51 51 51 47  
Oysters U12 Jannik Pakula familienpakula@gmail.com 22 66 07 66  
Odense Giants U12 Kasper Røjsmose u12@odense-giants.dk 26 20 43 88  
Killer Bees U12 Danny Lykkegaard junior@kbsoftball.dk 22 97 79 81  
           
Amager Vikings  U15 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44  
Egedal Softball U15 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Hørsholm/Hurricanes U15 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
Odense Giants U15 Kasper Røjsmose u15@odense-giants.dk 26 20 43 88  
Ballerup U15 Karina Wilche-Lise U15@bbsk.dk 24 79 37 95  
Stenløse Bulls U15 Mikkel Nielsen m.nielsen@hotmail.dk 60 71 38 36  
GSK U15 John van Aardenne john-vanaardenne@dds.nl 22 89 43 36  
Killer Bees U15 Danny Lykkegaard junior@kbsoftball.dk 22 97 79 81  
           
           
Amager Vikings U19 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44  
Ballerup Vandals U19 Henriette Gilhøj u19@bbsk.dk 20 92 73 09  
Egedal Softball U19 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
GSK U19 Katja Thomsen katja-kuntz@hotmail.com 26 22 88 38   
Odense Giants U19 Christian Hedegaard u19@odense-giants.dk 93 98 05 97  
           
           
           
           
Opdateret 30. august 2022        

Skærmbillede 2020-08-27 kl. 11.21.04

VI BRUGER COOKIES PÅ DETTE SITE FOR AT FORBEDRE BRUGEROPLEVELSEN