DM kontaktpersoner

KONTAKTDATA DM HOLD 2022



KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Århus D1 Amanda Jakobsen amanda.o.jakobsen@gmail.com 31 61 29 09
Odense/Giants D1 Jonas Kristensen damer@odense-giants.dk 26 12 72 02
GSK/Diamonds D1 Tom Hvillum tom@hvillum.com 20 14 37 07
Hørsholm/Barracudas D1 Line Dideriksen ldideriksen@hotmail.com 24 62 87 65
Amager/Vikings D1 Tomas Svendsen tomas@cph.dk 20 10 50 56
GSK H1 Per Weinreich ptweinreich@privat.dk 31 62 50 15
Hørsholm/Hurricanes H1 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60
Stenløse Bulls 1 H1 Lau Hansen ljha@niras.dk 61 27 36 24
Amager/Vikings H1 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44
Ballerup Vandals H2 Claus Hansen h2@bbsk.dk 20 86 28 73
Hørsholm/Hurricanes 2 H2 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60
GSK H2 Heidi Melin heidi.smedemark.melin@gmail.com 53 84 17 21
Amager/Vikings H2 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44
Egedal Softball klub H2 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06
Odense/Giants H2 Henrik Aagaard herrer@odense-giants.dk 22 93 68 23
Hørsholm/Penguins H2 Jesper Lodahl jesper.lodahl@gmail.com 20 81 17 18
GSK – Gators Slowpitch Lars Nielsen gladsaxesoftball@gmail.com 40 13 94 62
Egedal Softball Slowpitch Janich Marnæs slowpitch@egedalsoftball.dk 31 23 26 10
Stenløse Bulls Slowpitch Jimmie weidermann info@jimmieweidemann.dk 26 73 55 59
Ballerup Slowpitch Torben Pedersen slowpitch@bbsk.dk 40 78 71 63
Amager/Vikings Slowpitch Thomas T. Jensen thestrup@post3.tele.dk 23 63 44 06
Hørsholm/Hurricanes/Pirate Slowpitch Martin Jørgensen Martinhjortjorgensen@gmail.com 42 46 90 00
Oyster Slowpitch Mikkel Thy mikkelthy@hotmail.com 30 20 08 60
Odense Giants Slowpitch Daniella Wellejus sp@odense-giants.dk 26 71 44 52
Killer Bees Slowpitch Danny Lykkegaard slowpitch@kbsoftball.dk 22 97 79 81
opdateret 17. maj 2022

KONTAKTDATA DM HOLD 2022 – U12 – U15 – U19

KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Hørsholm/Hurricanes U12 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60
Stenløse Bulls U12 Mikael Larsen mail@mikaellarsen.dk 26 24 55 14
GSK U12 Lars Nielsen gladsaxesoftball@gmail.com 40 13 94 62
Ballerup U12 Natasja Holmegaard U12@bbsk.dk 51 51 51 47
Oysters U12 Jannik Pakula familienpakula@gmail.com 22 66 07 66
Odense Giants U12 Kasper Røjsmose u12@odense-giants.dk 26 20 43 88
Killer Bees U12 Danny Lykkegaard junior@kbsoftball.dk 22 97 79 81
Amager Vikings U15 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44
Egedal Softball U15 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06
Hørsholm/Hurricanes U15 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60
Odense Giants U15 Kasper Røjsmose u15@odense-giants.dk 26 20 43 88
Ballerup U15 Karina Wilche-Lise U15@bbsk.dk 24 79 37 95
Stenløse Bulls U15 Mikkel Nielsen m.nielsen@hotmail.dk 60 71 38 36
GSK U15 John van Aardenne john-vanaardenne@dds.nl 22 89 43 36
Oysters U15 Mikkel Thy mikkelthy@hotmail.com 30200860
Århus U15 Rod Morre rod@baseball.dk 22 35 78 95
Amager Vikings U19 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44
Ballerup Vandals U19 Henriette Gilhøj u19@bbsk.dk 20 92 73 09
Egedal Softball U19 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06
GSK U19 Katja Thomsen katja-kuntz@hotmail.com 26 22 88 38
Odense Giants U19 Christian Hedegaard u19@odense-giants.dk 93 98 05 97
Århus U19 Carla Bello carla@aarhusbaseball.com 27 49 45 65
Opdateret 17. maj 2022

Skærmbillede 2020-08-27 kl. 11.21.04

VI BRUGER COOKIES PÅ DETTE SITE FOR AT FORBEDRE BRUGEROPLEVELSEN