DM kontaktpersoner

KONTAKTDATA DM HOLD 2021



         
KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Århus D1 Philip S. Nielsen philip@aarhusbaseball.com 29 27 77 79  
Odense/Giants D1 Jonas Kristensen jonasbk93@gmail.com 26 12 72 02  
GSK/Diamonds D1 Tom Hvillum tom@hvillum.com 20 14 37 07  
Hørsholm/Barracudas D1 Line Dideriksen ldideriksen@hotmail.com 24 62 87 65  
Amager/Vikings D1 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44  
           
GSK H1 Heidi Melin heidi.smedemark.melin@gmai.com 53 84 17 21  
Hørsholm/Hurricanes H1 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
Stenløse Bulls 1 H1 Lau Hansen ljha@niras.dk 61 27 36 24  
Amager/Vikings H1 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44  
           
Ballerup Vandals H2 Claus Hansen h2@bbsk.dk
 
Hørsholm/Hurricanes 2 H2 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
Østfyn/Oysters H2 Niels Lyder nielslyder@gmail.com 22 76 14 98  
GSK H2 Per Weinreich ptweinreich@privat.dk 31 62 50 15  
Amager/Vikings H2 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 86 44  
Egedal Softball klub H2 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Odense/Giants H2 Henrik Aagaard henrikthedane@gmail.com 22 93 68 23  
           
GSK – Gators Slowpitch Lars Nielsen larshoerupnielsen@mai.dk 40 13 94 62  
Weathercocks Slowpitch Kim Møller kim@casamoller.dk 50 51 52 99  
Egedal Softball Slowpitch Janich Marnæs slowpitch@egedalsoftball.dk 31 23 26 10  
Stenløse Bulls Slowpitch Jimmie weidermann info@jimmieweidemann.dk  26 73 55 59  
Ballerup  Slowpitch Jana Asbæk jana.asbaek@gmail.com 42 45 1234  
Amager/Vikings Slowpitch Thomas T. Jensen thestrup@post3.tele.dk 23 63 44 06  
Hørsholm/Hurricanes/Pirate Slowpitch Martin Jørgensen Martinhjortjorgensen@gmail.com  42 46 90 00  
Jokers Slowpitch Jytte Overgaaard Jytte2overgaard@gmail.com 40 62 39 20  
Oyster Slowpitch Mikkel Thy mikkelthy@hotmail.com 30 20 08 60  

Odense Giants

Opdateret 12. januar 2021

Slowpitch Danny Andersen dla@adsla.dk 22 97 79 81  

KONTAKTDATA DM HOLD 2021 - U12 - U15 - U19


KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Hørsholm/Hurricanes U12 Frode Lindtner frodelindtner@hotmail.com 53 80 29 66  
Stenløse Bulls U12 Mikael Østergaard mail@mikaellarsen.dk 26 24 55 14  
GSK U12 Lars Nielsen gladsaxesoftball@gmail.com 40 13 94 62   
Egedal Softball  U12 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Ballerup U12 Karina Wilche-Lise U12@bbsk.dk 24 79 37 95   
Oysters U12 Jannik Pakula familienpakula@gmail.com 22 66 07 66  
Odense Giants U12 Danny Lykkegaard dla@adsla.dk 22 97 7981  
           
Egedal Softball  U15 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Hørsholm/Hurricanes U15 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
Odense Giants U15 Danny Lykkegaard dla@adsla.dk 22 97 7981  
Ballerup U15 Karina Wilche-Lise U15@bbsk.dk 24 79 37 95   
Stenløse Bulls U15 Mikkel Nielsen m.nielsen@hotmail.dk 60 71 38 36  
GSK U15 John van Aardenne john-vanaardenne@dds.nl 22 89 43 36  
           
Amager Vikings U19 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 8644  
Ballerup Vandals U19 Nikoline Pedersen u19@bbsk.dk 30 49 64 91  
Stenløse Bulls U19 Rune Hollendsted rune@hollendsted.dk 29 66 67 94  
Egedal Softball  U19 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06  
Hørsholm/Hurricanes U19 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60  
GSK U19 Per Weinreich ptweinreich@privat.dk 31 62 50 15  
Odense Giants U19 Christian Hedegaard Chri1811@hotmail.dk 23 64 01 61  
           
           
Opdateret 11. januar 2021        
Skærmbillede 2020-08-27 kl. 11.21.04

VI BRUGER COOKIES PÅ DETTE SITE FOR AT FORBEDRE BRUGEROPLEVELSEN