DM kontaktpersoner

KONTAKTDATA DM HOLD 2022



     
KLUBHOLDKONTAKTPERSONE-MAILTELEFONBEMÆRKNINGER
ÅrhusD1Philip S. Nielsenphilip@aarhusbaseball.com29 27 77 79 
Odense/GiantsD1Jonas Kristensendamer@odense-giants.dk26 12 72 02 
GSK/DiamondsD1Tom Hvillumtom@hvillum.com20 14 37 07 
Hørsholm/BarracudasD1Line Dideriksenldideriksen@hotmail.com42 64 44 96 
Amager/VikingsD1Kevin Stockfordkevin@nihoj.dk41 11 86 44 
      
GSKH1Heidi Melinheidi.smedemark.melin@gmai.com53 84 17 21 
Hørsholm/HurricanesH1Jens Terkelsenjensterkelsen44@gmail.com26 35 93 60 
Stenløse Bulls 1H1Lau Hansenljha@niras.dk61 27 36 24 
Amager/VikingsH1Kevin Stockfordkevin@nihoj.dk41 11 86 44 
      
Ballerup VandalsH2Claus Hansenh2@bbsk.dk20 86 28 73 
Hørsholm/Hurricanes 2H2Jens Terkelsenjensterkelsen44@gmail.com26 35 93 60 
Østfyn/OystersH2Niels Lydernielslyder@gmail.com22 76 14 98 
GSKH2Heidi Melinheidi.smedemark.melin@gmail.com53 84 17 21 
Amager/VikingsH2Kevin Stockfordkevin@nihoj.dk41 11 86 44 
Egedal Softball klubH2Niels Kirsteinniels.kirstein@colas.dk60 25 28 06 
Odense/GiantsH2Henrik Aagaardherre@odense-giants.dk22 93 68 23 
Hørsholm/PenguinsH2Martin Holmberg

MartinHolmberg23@gmail.com

 22 15 69 12 
GSK – GatorsSlowpitchLars Nielsengladsaxesoftball@gmail.com40 13 94 62 
WeathercocksSlowpitchKim Møllerkim@casamoller.dk50 51 52 99 
Egedal SoftballSlowpitchJanich Marnæsslowpitch@egedalsoftball.dk31 23 26 10 
Stenløse BullsSlowpitchJimmie weidermanninfo@jimmieweidemann.dk 26 73 55 59 
BallerupSlowpitchJana Asbækjana.asbaek@gmail.com42 45 1234 
Amager/VikingsSlowpitchThomas T. Jensenthestrup@post3.tele.dk23 63 44 06 
Hørsholm/Hurricanes/PirateSlowpitchHenrik D. Jensen henrikdjensen@yahoo.co.uk29 28 31 99 
JokersSlowpitchJytte OvergaaardJytte2overgaard@gmail.com40 62 39 20 
OysterSlowpitchMikkel Thymikkelthy@hotmail.com30 20 08 60 
Odense GiantsSlowpitchDaniella Wellejusslowpitch@odense-giants.dk26 71 44 52 
Killer BeesSlowpitchDanny Lykkegaardslowpitch@kbsoftball.dk22 97 79 81 
      
opdateret 9. september 2021

KONTAKTDATA DM HOLD 2021 - U12 - U15 - U19

KLUB HOLD KONTAKTPERSON E-MAIL TELEFON BEMÆRKNINGER
Hørsholm/Hurricanes U12 Frode Lindtner frodelindtner@hotmail.com 61 71 67 56
Stenløse Bulls U12 Mikael Østergaard mail@mikaellarsen.dk 26 24 55 14
GSK U12 Lars Nielsen gladsaxesoftball@gmail.com 40 13 94 62
Egedal Softball U12 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06
Ballerup U12 Karina Wilche-Lise U12@bbsk.dk 24 79 37 95
Oysters U12 Jannik Pakula familienpakula@gmail.com 22 66 07 66
Odense Giants U12 Kasper Røjsmose u12@odense-giants.dk 26 20 43 88
Killer Bees U12 Danny Lykkegaard junior@kbsoftball.dk 22 97 79 81
Egedal Softball U15 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06
Hørsholm/Hurricanes U15 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60
Odense Giants U15 Kasper Røjsmose u15@odense-giants.dk 26 20 43 88
Ballerup U15 Karina Wilche-Lise U15@bbsk.dk 24 79 37 95
Stenløse Bulls U15 Mikkel Nielsen m.nielsen@hotmail.dk 60 71 38 36
GSK U15 John van Aardenne john-vanaardenne@dds.nl 22 89 43 36
Killer Bees U15 Danny Lykkegaard junior@kbsoftball.dk 22 97 79 81
Amager Vikings U19 Kevin Stockford kevin@nihoj.dk 41 11 8644
Ballerup Vandals U19 Nikoline Pedersen u19@bbsk.dk 30 49 64 91
Stenløse Bulls U19 Rune Hollendsted rune@hollendsted.dk 29 66 67 94
Egedal Softball U19 Niels Kirstein niels.kirstein@colas.dk 60 25 28 06
Hørsholm/Hurricanes U19 Jens Terkelsen jensterkelsen44@gmail.com 26 35 93 60
GSK U19 Per Weinreich ptweinreich@privat.dk 31 62 50 15
Odense Giants U19 Christian Hedegaard u19@odense-giants.dk 23 64 01 61
Opdateret 9. november 2021

Skærmbillede 2020-08-27 kl. 11.21.04

VI BRUGER COOKIES PÅ DETTE SITE FOR AT FORBEDRE BRUGEROPLEVELSEN